Oznámení - Plán akcí

Zde se vždy dozvíte důležité informace o chodu naší beruškové třídy.

10.5. 2018

Prosím o brzkou odpověď.

10.5.2018

Proběhl v MŠ výchovný koncert - "Wolfík" :) mužete se těšit na fotografie. :)

3.5.2018 - Děkuji za odpovědi- už mám info od všech :)

2.5.2018

Dne 7.5. 2018 bude v mateřské škole zúžený provoz. Základní škola má ředitelské volno a školní jídelna tento den nevaří - proto bude strava dovezena od jiného dodavatele.

Proto prosím, pokud projevíte zájem v tento den dovést dítě do mateřské školy oznamte to prosím paní učitelce. Odhlášení obědu v případě,že v pondělí Vaše dítě nepříjde již nebude možné ( musíme nahlásit počty "jídla" výrazně předem, než v pondělí ráno)..

Přeji a všem, kteří se rozhodnou si udělat prodlouženě - prodloužený víkend hezké počasí na výletování. :)

19.4.2018

DĚKUJI VŠEM, které jsem potkala na akci "Zkus Kuks" dne 14.4.2018. Měla jsem velkou radost, že i berušková třída měla své reprezentanty. :)

Některé maminky se "vymlouvaly" že nemohou běžet, protože musí hlídat dětičky. Takže příští rok už nebudete mít výmluvu - hlídám já. :)

A jestli běháte stejně tak dobře jako tatínkové, tak rozhodně budou výsledky zajímavé :)

18.4. 2018

Prosím Vás,  přineste do školky balíčky papírových kapesníků.

17.4.2018

Dne 20.4. (pátek) půjdeme s dětmi na delší procházku. Pokud počasí dovolí spojíme procházku s plněním úkolů na motivaci pohádky "O třech medvědech".

Prosím, aby děti měly ve školce batůžek a v něm papírové kapesníčky a lahvičku s vodou.

Děkuji,

já i děti se moc těšíme - snad nás počasí opět "nepřelstí"

13.4.2018

Děti budou od 16. -18.4. rozděleny do tříd dle rozpisu. Děkuji

5.4.2018

UZAVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY V PONDĚLÍ 30.4.2018

V pondělí 30. dubna 2018 bude MŠ uzavřena z důvodu čistění klimatizace a odsávání v kuchyni a opravy sociálních zařízení.

Děkujeme za pochopení.

5.4. 2018

Již přijímáme nápady a náměty na nějaký krásný výlet. Je nás čtrnáct a jsme moc šťastní v přírodě. :)

4.4. 2018

Dne 10.4. 2018 přijede do mateřské školky divadýlko a my i děti se už moc těšíme.

3.4.2018

Děkuji všem rodičům, kteří hbitě zareagovali na náhlou změnu počasí. Jsem moc ráda, že nad oblečením dětí přemýšlíte a děti mají vždy vše připravené.

Věřím, že brzy odložíme už i tlusté kulíšky, rukavice a nákrčníky a budeme moci v mikinkách a tenkých kalhotech vyrazit ven do krásné jarem provoněné přírody.

20.3. 2018

Dnes proběhne  "VYNÁŠENÍ MORANY". Můžete se tedy těšit na fotografie z naší celoškolkové akce.

19.3.2018

Dnes tedy potvrzuji informaci, že ve čtvrtek proběhne "VÍTÁNÍ JARA".

Tato akce bude probíhat v naší Beruškové třídě v rámci ranních aktivit - tedy v rámci programu naší třídy.

Děti mohou mít na sobě kostým - prosím, ať v něm rovnou přijdou do třídy.

Děti budou hravou formou plnit jarní úkoly - v doprovodu příběhu "O první sněžence" se společně vydáme hluboko do země, kde sněženka byla v zimě schovaná. Děti budou poznávat jména jarních květin,zazpívají si písničky, ale hlavně si pořádně zatancují. Se světem, který se probouzí ze zimního spánku, nás seznámí beruškový kluk Pepík.

Účast rodičů není potřebná - my to zvládneme - Vy se zatím můžete těšit na fotografie :)

(Pokud se chcete na něco zeptat - stačí napsat sms :) )

!!! POZOR!!!

Karneval je pro tento termín zrušen. Bohužel nemoce se nevyhnuly ani paním učitelkám. :(

Berušková třída bude tedy tento týden rozdělena do Myšiček a Sluníček.

Termín si vynahradíme. Pokud budete mít jakékoliv dotazy volejte a pište SMS.

Velmi mě to mrzí.

23.2.2018

DNE 1.3.2018 proběhne v naší beruškové třídě v rámci ranních aktivit

VESELÝ KARNEVAL

Děti se budou ráno scházet přímo v beruškové třídě, proto je možné přijít rovnou v kostýmu.

Budeme plnit karnevalové úkoly, tancovat a veselit se.

Moc se na Vás všechny těším. :)

Srdečně Vás všechny zvu na

VÁNOČNÍ POSEZENÍ           ,které proběhne 12. 12. 2017 od 15:00

Program:

- pásmo básniček a písniček, které si po Vás připravily, Váše děti.

- dílnička pro šikovné mamky a taťky - sebou si přineste krásnou bílou ponožku a větvičku/klacík (cca 15cm dlouhý, průměr 1cm), zbytek zajistím já :)

- společné popíjení čaje, volná hra dětí a Vás, povídání, poslech koled a užívání si klidné a příjemné atmosféry s Těmi, kteří jsou pro nás nejdůležitější.

Sebou:

- kdo již bude mít, může donést vánoční cukroví, nebo prostě sladké občerstvení (zobání)

- přineste si sebou to co máte rádi (pytlíček oblíbeného čaje, svůj hrneček,...)

- nezapomeňte to nejdůležitější - DOBROU NÁLADU :)

MOC se na Vás všechny těším. :)

!-!-!- POZOR VELMI DŮLEŽITÉ -!-!-!

Ráda bych Vás jménem všech dětí pozvala na Vánoční posezení. Konkrétní obsah, je zatím ve fázi příprav a bude se průběžně doplňovat a upravovat. Co však potřebuji vyřešit co nejdříve je termín. Ten zvažuji v termínu od 11. - 21. 12. 2017

Vím, že spousta z vás - rodičů -  pracuje na směny, a proto je velmi obtížné si na poslední chvíli udělat (tento velmi důležitý) čas.

Jsem ochotná se maximálně přizpůsobit a o to žádám i Vás.

Prosím Vás tedy, NAPIŠTE MI DO POŠTY VZKAZÍK kdy rozhodně nemůžete ať jediné, co ovlivní Váši neúčast je náhoda. :) (a pokud nemáte rádi spaní rukou prostě odklikněte formulář pod textem :) )

2.11. 2017

DNE 16.11.2017 PROBĚHNE VÁNOČNÍ FOCENÍ.

Více inforamcí máte na nástěnce v naší šatničce. Děkuji za dotazy, které jste mi dali, pokusím se Vám maximálně vyjít vstříc. :)

(Informace zde doplním)

3.10.2017

DNE 6.11.2017 PROBĚHNE ZRAKOVÝ SCREENING.

Pro klienty VPŠ (209) pojišťovny je vyšetření zdarma pro ostatní je stanovena částka 100Kč.

Prosím případné zájemce, aby svuj souhlas i nesouhlas s vyšetřením mi zapsali na nástěnku umístěnou v naší šatničce. Korunky prosím předjete (libovolné) paní učitelce.

Děkuji.

2.10.2017

MÁME POŠTU - naleznete ji v naší šatničce :)

Zde Vám budu nechávat vzkazy, pokud budu něco potřebovat. Pochopitelně POŠTA je obousměrná - proto zde je i obálka pro mě, kdybyste něco chtěli vzkázat mě :)